PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468911}
7,8 422
oceny
7,8 10 1 422
Keurosing
powrót do forum filmu Keurosing

Niesamowity film !!!

ocenił(a) film na 9

Choć nie przepadam za filmami kręconymi w tej szerokości geograficznej, muszę przyznać, że ten mnie zachwycił. Jak dla mnie nie ma w sobie nic z typowej amerykańskiej bajeczki i właśnie to jest jego największą zaletą. Pokazuje, że nawet żyjąc w skrajnej biedzie, bez szansy na wyrwanie się z tego koszmaru, można kogoś kochać tak bardzo, że zaryzykuje się dla niego własne życie. Muszę przyznać, że choć raczej nie płaczę na filmach ten naprawdę mnie wzruszył.

ocenił(a) film na 9
black24

Potwierdzam. Polecam ten film każdemu kto jest otwarty i może obejrzeć film koreański. Jeden z najlepszych jakie widziałem w ostatnim okresie. Dla mnie 9/10. Nie widzę wad w tym dziele. Ciekawy, poruszający i dobrze opowiedziany.

yareku

Zgadzam się z przedmówcami. Dramat prostej połnocnokoreańskiej rodziny wpleciony w brutalną rzeczywistość, na którą nawet sam Stwórca pomimo próśb pozostaje obojętny.

ocenił(a) film na 9
black24

Oglądałem ten film ponownie po ponad roku, wzrusza tak samo mimo że wiedziałem co będzie...

ocenił(a) film na 10
Oro

najgorsze że to rzeczywistość, a nie fikcja literacka... i to jest najbardziej przerażające, mój ulubiony film, bardzo wzruszający, oglądałam film dokumentalny o dzieciech sierotach w Korei Północnej, żywiących się resztkami z targu, pijących wodę z kałuży, straszne

ocenił(a) film na 9
black24

Podpisuję się mega film nic dodac nic ująć

użytkownik usunięty
black24

Choć przepadam za filmami kręconymi w tej szerokości geograficznej, to ten film mnie za bardzo nie zachwycił. Jest chwytny temat wzruszająca historia, ale gra aktorów; przesadna, nastawiona na wymuszenie emocji u widzów, nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia.
Summa summarum 7/10 - nie było tak źle.

ocenił(a) film na 9
black24

zgadzam sie, niezly wyciskacz lez. Jedna sprawa jest naprawde interesujaca w tym filmie. Propaganda. Korea Pln beee, Chiny OK, Korea Pld super! Poludniowcy nakrecili film niezwykle prawdziwy i wzruszajacy ociekajacy propaganda. Bo mimo ze w filmie przedstawiono prawdziwe oblicze problemu, poludniowcy przedstawili swoj kraj jak rodzynek w ciescie. Zobaczcie jak potraktowali tego pilkarza. Od razu dostal paszport, robote, tyle pieniedzy na ile mu starczylo aby przekupic cala rzesze ludzi z Polnocy czy w Chinach. No i podrozowal bez problemu. Smieszne, zwazywszy ze Poludnie bardzo chetnie przyjmuje ucieknikierow ale musza oni przejsc dlugi czas aklimatyzacji i weryfikacji. Ta jedna rzecz mocno kluje w oczy, co w ogole nie przeszkadza mi dac 9/10 za emocje w filmie, gre i cala ta otoczke. Jestem przekonany, ze film ma nie tylko wzruszyc ale i pokazac reszcie swiata jaki to zly system jest na polnoc od bezskazitelnego kraju Korei Pld....no i niech tak bedzie.

dabram17

Nie trzeba sprowadzać filmu do roli propagandy. W Korei Płn jest naprawdę bardzo źle. Wystarczy poczytać i pooglądać dokumenty na ten temat. J

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones