Toby Stephens

8,0
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Stephens

Kto nie widzial telewizyjnej Jane Eyre wyprodukowanej przez BBC, wiele stracil!

Usagi_V

Zgadzam się. Dokładnie tak wyobrażałam sobie pana Rochestera, zagrał go świetnie.

F_jak_Frida

Mało powiedziane!W tej roli jest dosłownie boski,aż miękną kolana...

Usagi_V

tak, idealny pan Rochester! czytając "Dziwne losy Jane Eyre" właśnie jego sobie wyobrażałam, z innych ekranizacji inni Rochesterowie jakoś mi nie pasowali : ] mi osobiście miękną kolana, gdy patrzył na Jane z lekkim uśmieszkiem :D so cute! ;)

georgiana

Tak! Jest świetny. Najlepszy z aktorów do tej roli.
Dziewczyny piszecie o miękkich kolanach, a co z Waszymi sercami, nie biją mocniej, czy szybciej??? Ja ten film mogę oglądać w kółko.

iwona927

biją szybciej! Po prostu I-D-E-A-L-N-Y!!!!!!
W ogóle produkcja z 2006 roku wyszła bosko!

Usagi_V

Najlepsza wersja jaką widziałam! Szkoda tylko że nasza telewizja pozbawiła ten film najpiękniejszych scen z Mr Rochesterem. Tak Toby w tym filmie jest rewelacyjny (chociaż nie tylko w tym). Od razu widać świetnego aktora. Uwielbiam go!

nutka_

Masz rację!!! On jest świetny w każdym filmie.

iwona927

Hmmm,ja go widziałam jedynie w "Severance" (za szybko zginął:

renata_p1

Wcale nie tak mało gra w filmach. Te wymienione przez Ciebie są faktycznie nie specjalne, ale inne n.p.: Fotograf elfów, Tajemnice domu na Wzgórzu, Wieczór Trzech Króli, Rebeliant, czy Misja Sharpa (straszny drań!!) jest na co popatrzeć. Dużą rolę miał też jednym z odcinków Budząc zmarłych. Większość z tych filmów można było zobaczyć swego czasu w telewizji. (a jako Prince John w Robin Hood seria 3 jest rozbrajający -patrz YT)
Nie mówiąc o tym , kiedy on gra w teatrze. Wprost szaleje na scenie. Wiem co mówię, bo widziałam to na własne oczy kiedy grał w DOLL"S HOUSE z Gillian Anderson i Tarą Fitzgerald.

iwona927

Tyle,że te filmy albo są niedostępne w Polsce albo nie ma do nich napisów np. do "Fotografa elfów":(((

renata_p1

Fotograf elfów był nadawany w polskiej telewizji na tvn7 oraz na Zone Europa, (tu jeszcze zapewne będzie powtarzany), Misja Sharpa była w TVP1, Rebelianta można obejrzeć na ALE KINO w tym tygodniu, MROKI DUSZY tez w tym tygodniu na Cinemaxie, BUDZĄC ZMARŁYCH widziałam na BBC Entertainment (polsat cyfrowy), ale w polskiej telewizji (tvp1) już emitowali kilka sezonów, wiec pewnie po wakacjach wyemitują dalej, Wieczór Trzech króli tez widziałam w telewizji, tylko że dawno. Kilka razy można było też zobaczyć Bonda - ŚMIERĆ NADEJDZIE JUTRO, (tvn7 i chyba tvp2), Nadawana jest też seria z Poirotem (ALE KINO), gdzie on występuje w jednym odcinku p.t.: Pięć małych świnek. Jedynka (tvp 1)nada też 18.07 w sobotę 1 część filmu Przyjaciele (The Best Man).

"Tajemnica domu na wzgórzu" jest możliwa do kupienia w Empiku za niecałe 30 zł, ale myślę, że warto je wydać( to 2 płyty z 3odcinkami), podobnie kupić można też ONIEGINA.
Jak widzisz obejrzenie tych filmów nie jest niemożliwe, nawet jeśli nie dysponujemy wszystkimi kanałami, mogą je przecież mieć nasi znajomi.
Poza tym rzeczywiście Internet ... itd... a oglądanie filmów w oryginale to też świetna nauka języka.

nutka_

obcięli? jak to? ja nic nie wiem :/ powiecie? ;]

georgiana

oryginalna wersja JANE EYRE jest o wiele dłuższa niż ta emitowana przez TVN Style. Powycinali najpiękniejsze kawałki. Jeśli nie wiesz o jakie chodzi to musisz zakupić oryginalną wersję przez internet ( bo polskiej jeszcze nie ma) albo oglądać filmiki na YT. A sama sie przekonasz, które sceny są piękne, a Rochester?! cudny i ten jego zniewalający uśmiech, kiedy jest szczęśliwy. Poszukaj na forum gdzieś tam juz były opisane powycinane sceny (nuzak)

georgiana

Zobacz na Forum pod filmem "Jane Eyre" [2006], temat "Na TVN Style to była masakra".

nuzak

Sorry, zobacz tam tematy pt. "Sceny usunięte", odc. 1 i 2 oraz "Sceny usunięte" odc. 3 i 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones