Lee Tamahori

6,5
631 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lee Tamahori

bo nie spodobał im się jeden Bond (zresztą najlepszy z całej serii). Zauważcie, że nakręcił świetne filmy jak np. Once Were Warriors i Next - ocena 5.84 to jakaś kpina.

Pseudoautochton

nie snuj spisków przeciwko reżyserowi, tylko lookniej Next - 2/10 i ani grama wiecej. A "w sieci pająka" widzialem pare lat temu i komletnie o tym zapomniałem. Obejrzalem drugi raz i zorientowałem się o tym w drugiej godzinie filmu. Zrzucisz to pewnie na moje problemy z pamiecia albo inteligencja, ale ja wiem swoje - Tamahori po "Lekcji przetrwania", dramatycznie obniżył loty

edgemoon

Next całkiem przyzwoity film, reżyser poziom trzyma cały czas a ocena wielce niesprawiedliwa

Pseudoautochton

next był średni, jeśli nie słaby. Jeśli byłby zrobiony jak powieść mielibyśmy fajny film, a tak papka, która choć ciekawa nie skłania do obejrzenia drugi raz.

Pseudoautochton

Masz rację! Dobry reżyser!

Pseudoautochton

Ha! Tez uważam "Śmierć nadejdzie jutro" za najlepszy z serii 007. Nie dość, ze barwne i fajne widowisko, to jeszcze świetnie sfilmowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones