PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 911
ocen
6,8 10 1 73911
5,2 17
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

szmira

ocenił(a) film na 4

Nie mam pojęcia co ci wszyscy ludzie widzą w filmach o Bondzie... Przecież to idealny przykład na typową komercyjną, hollwoodzką produkcję... 20 filmowa część przygód Bonda ma mnóstwo, od razu rzucających się w oczy, wad np. beznadziejne jak na warunki amerykańskie efekty specjalne (jazda po wodzie wsród lodowców wzbudzała we mnie bardziej śmiechniż zachwyt), niezbyt iskrzące dialogi i ciągnące się w nieskończoność sceny akcji... W dodatku całkowicie nierealna fabułła sprawiła, że "Śmierć nadejdzie jutro" to kolejna hollywoodzka SZMIRA...

użytkownik usunięty
miriam_b

Cóż, szanuję twoją opinię, ale Bondy są angielskie (ostatnie są co prawda koprodukcjami angielsko-amerykańskimi), nie Hollywoodzkie. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Do Bondów trzeba dorosnąć i traktowac je z lekkim przymruzeniem oka. Cóż, nie wszyscy o tym wiedzą. Gdy bylem dzieckiem, smialem sie z tych filmów. Teraz je uwielbiam. Piosenki, dialogi, puenty, gadzety, piekne kobiety. Rozrywka w czystej postaci. Jak napisal kiedys Jacek Szczerba z Gazety Wyborczej (rowniez fan Bonda), filmy o agencie 007 to bezkarny powrot do szczeniecych marzen.

dla mnie dno-od czasu GOLDENEYE bondy coraz bardziej leca na leb - przesadzone efekty, przesadzone akcje - beznadzieja
rozumiem ze wczesniejszy bond to tez mijse z pogranicza fantazji itp ale tam byly one przedstawione bardziej do przyjecia. Zaczyna brakowac klimatu z poprzedniejszych przygod 007 - Connery, Moore i Dalton - z nimi Bondy to byly te Bondy - a tu ..... sorry
Jak tak dalej pojdzie to przygody Bonda zamiast byc filmem sensacyjnym to stana sie saga SCI-FI.
Pozdro dla wszystkich wielbicieli "starego bondowskiego klimatu"

ocenił(a) film na 10
hator

Facet, uwierz mi, żę akcje ze starych Bondów też były bardzo przesadzone jak na czasy w których filmy te powstawały.

użytkownik usunięty
miriam_b

Bond to bajka dla dorosłych i tylko tak należy go traktować ..... ja sama oglądam bo lubię bajki .... a jeśli Ty nie lubisz?? kino jest płodne -znajdź coś dla siebie i nie oglądaj bajek

użytkownik usunięty
miriam_b

Jazda po wodzie naprawdę robiła duże wrażenie,dialogów sama byś lepszych nie wymyśliła,a jak nie lubisz kina akcjii(bo o to właśnie w ,,bondzie'' chodzi),to oglądaj romansidła!!!

użytkownik usunięty

"Jazda po wodzie naprawdę robiła duże wrażenie..." taa i gumowa godzilla też, a power rangers to już oscar za fx pewnie lol

ocenił(a) film na 10

To ciekawe, że wszystkie recenzje jakie czytam, napisane przez zawodowych krytyków chwalą właśnie efekty.

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

I jeszcze jedno: pewnie nie wiesz, ale ten film był nominowany w 2 kategoriach do nagród gildii efektów specjalnych (visual effects society awards), w tym właśnie za najlepsze efekty (przegrał z "LOTR: TTT"). Odpuść więc sobie takie durne komentarze.

ocenił(a) film na 7
miriam_b

Za dużo sci-fi i rzeczone efekty specjalne maksymalnie mizerne (amatorskie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones