PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 908
ocen
6,8 10 1 73908
5,2 17
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

Wreszcie

ocenił(a) film na 4

dobry pomysł TVP z Bondami co środę (no może nie każdą) mogliby pokazać wszystkie części.

Mirash

Oj tak, mogliby zapuścić klasyka, od Connery'ego :)
Czekam z niecierpliwością.

ocenił(a) film na 4
yakuz605

Właśnie, od Connery'ego. Tylu ludzi na to czeka,a co młodsi mogliby zobaczyć jak się zaczęło.

ocenił(a) film na 9
Mirash

nie szkodziłoby, tym bardziej, że jest coraz więcej 'fanów' Bonda którzy oglądali tylko serie z Craigiem albo i mniej

ocenił(a) film na 8
dark_viewer

Dokładnie. Smutne, że młodzi teraz słowo "Bond" kojarzą tylko z Danielem Craigiem.

ocenił(a) film na 9
kubiszon619

i Skyfall'em

ocenił(a) film na 4
dark_viewer

Eej, ja należę do tego młodego pokolenia, a uwielbiam stare Bondy (choć szczerze nie tak, jak "Skyfalla"...)!
W telewizji mogliby puścić jakieś z Connerym, a nie z Brosnanem, bo z nim filmy już się przeżarły...

ocenił(a) film na 8
RaptorRed

No niestety, kiedyś, tak w 2007 roku to puszczali "Diamenty Są Wieczne" i inne z Connerym. Sam należę do młodego pokolenia i nie mam nic przeciwko Craigowi. Jest po prostu inny, brutalniejszy. Ten z książek Fleminga to właśnie Connery. Ten jego angielski humor i elegancja.

ocenił(a) film na 9
kubiszon619

Ja również młodsze pokolenie;d Filmy z Connerym, Moorem i Brosnanem wg mnie najlepsze, ale chyba szybko ich nie pokażą...

ocenił(a) film na 8
dark_viewer

Moore trochę wg. mnie jak C. Pazura wygląda ;) A co do Tv, to w środę puszczali "Śmierć...". Jak "Skyfall" będzie już 2 lata po premierze, to w Tv puszczą wszystkie 23.

ocenił(a) film na 5
kubiszon619

Bo niestety ale większość nastolatków ma chyba zakodowane że wszystko co stare musi być "złe"

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Większość, ale nie wszyscy - śmiem twierdzić, że jestem wyjątkiem.
Filmy z Connerym to prawdziwe mistrzostwo!

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

ja tak nie sądze;)

ocenił(a) film na 5
dark_viewer

Nie twierdzę że wszyscy, ale chyba większość bo jak nie raz rozmawiam z 14, 15 latkami o filmach to oni mówią że najstarsze jakie mogą ich zainteresować to max z końca lat 90 tych starsze już nie, a za te najlepsze uważają nowe filmy naszpikowane efektami specjalnymi ..

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

No to ja jako nastolatek byłem chyba jakiś dziwny :P Oglądałem mnóstwo filmów z lat 70 i 80, nie pomijając trylogii "Ojciec Chrzestny".

ocenił(a) film na 5
kubiszon619

To też zależy w których czasach się wychowałeś, ja np. w wieku 12 lat byłem już wielkim fanem Bonda, chyba jeszcze większym niż teraz .. obawiam się trochę że te filmy z lat 60, 70 tych za parę lat nie przetrwają próby czasu, ze względu na to że coraz mniej młodych osób ( nie znaczy że każdy) je docenia ..

ocenił(a) film na 4
Mirash

Kilka lat temu tvp 1 albo tvp2 co poniedziałek o ile dobrze pamietam powtarzali "Bondów" z tymi starymi włacznie :-D

ocenił(a) film na 7
groszek_nat

W grudniu 2011 puszczali od Dr No aż do tych z Craigiem ;)

ocenił(a) film na 4
ViAiPi

Otóż to, niestety ja przegapiłam i do dziś nie mogę sobie tego wybaczyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones