PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 911
ocen
6,8 10 1 73911
5,2 17
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

Mogliby znowu puścić stare części Bonda bo ostatnio tylko lecą te z Brosnanem... Mam nadzieję, że jeszcze w 2010 nadadzą starsze odcinki.

Axel

Jakieś kilka lat temu (2004?) puszczali wszystkie po kolei w soboty. To dopiero była uczta :) Mogliby to powtórzyć

ocenił(a) film na 10
ubersoldat

W 2009 r. puszczali wszystkie od poczatku, gdzies od stycznia a z Brosnan'em nie puscili dopiero teraz od tamtego czasu

ocenił(a) film na 8
Axel

Dzisiaj był 3 z rzedu inny odcinek Bonda

Axel

Axel jakbyś chciał wiedziec to większośc starych Bondów jest na YouTube pocięta na fragmenty,i do tego z polskim lektorem.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
ObiWanKenobi444

Może większości to jeszcze nie ma ale pewnie niedługo już będzie w każdym razie są największe klasyki jak Goldfinger, Pozdrowienia itp. w każdym razie podaję link do kanału http://www.youtube.com/user/fifa09boy91

Axel

Jak to fajnie, że jednak znowu nadają części stare. :) Na razie lecą odcinki z Connery'm ale potem będą z Rogerem Moorem - moje ulubione. Nie mogę się zatem doczekać...

ocenił(a) film na 10
Axel

będą i sa
przcierz leci teraz niedługo w tajnej służbie jej królewskiej mości i
Djamęty sa wieczne xdd
a te w Brosnanem sa najlepszymi częściami przynajmiej ja tek uwarzam xdd

ewciajas4

Tak nieznajoma Ewciu - te z Piercem Brosnanem są dobre ale nie gorzej wypadają starsze wersje z sir Seanem Connerym - nadrób koniecznie, nieczęsto spotyka się takich mężczyzn w teraźniejszych czasach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones