PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 891
ocen
6,8 10 1 73891
5,2 16
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

Chyba najgłupszy Bond jakiego widziałem, Ikar i przeróbka DNA to najbardziej nędzny i nierealny pomysł zawładnięcia światem, no i ten znikając Aston Martin..
Ale sentyment do przygód 007 pozostaję , plusy też istnieją: Halle Barry! :D kilka dobrych scen i tekstów Bonda.
Jeden z najsłabszych z serii 5/10 .

P.S. "nowy" 007 zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 4
Lazy_Mieszczuch

Ta scena z surfingiem to najbardziej żenująca scena w historii Bonda! Nawet spadanie do samolotu z "GoldenEye" się chowa. ;)

ocenił(a) film na 5
Stranger

Zgadzam się! Śmiałem się z tej sceny i jednocześnie chciało mi się płakać ze zdziwienia jak można taki kicz wymyślić. Samolot na drugim miejscu :P

ocenił(a) film na 5
Lazy_Mieszczuch

Filmów z Bondem nie można traktować całkiem serio, ale zgadzam się z wami. Stężenie głupoty w tym odcinku Bonda przekracza wszelkie normy. Scena z surfingiem żałośnie śmieszna. Albo jak moment Bond stał sobie normalnie przy uchylonej klapie lecącego z dużą prędkoscią samolotu. Czy nie wydaje się wam, że w takich sytuacjach ssanie by było tak silne, że powinien on wypaść z samolotu? Ten film przeczy jakimkolwiek prawom fizyki.

Ceglas

NIE PRAWDA :D TO WSZYSTKO JEST PRAWDZIWE A WY ZAZDROSCICIE :PPPP

ocenił(a) film na 5
kulek4444

Przyznaje że zawsze marzyłem surfować :P

ocenił(a) film na 4
Stranger

Popieram. Scena z surfingiem jest bardzo głupia.

ocenił(a) film na 3
Lazy_Mieszczuch

A w sumie z początku nie było źle, ale to co jest później to prawdziwa żenada. Chyba najgorszy bond jaki powstał (i dziwi mnie tak wysoka średnia:P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones