PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 908
ocen
6,8 10 1 73908
5,2 17
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

Major Q

użytkownik usunięty

dlaczego wszyscy pisz?, ?e John Cleese gra Q, on gra R przynajmniej tak by?o w porzednim odcinku!!!!!!!!!!! Major Q nie ?yje! i tak naprawd? to jego wydzia? nazywa? si? Q. Mo?e kto? wie czy ten fakt si? zmieni?, czy te? t?umacze i recenzenci to ignoranci?

Juz Q
Teraz juz gra Q. R byl jeszcze w czasach, kiedy zyl Llewelyn, czyli Q. Po jego smierci role Q przejal John Cleese. Poczatkowo mial byc jako R, ale juz po rozpoczeciu zdjec producenci zdecydowali, ze odziedziczy pseudonim po zmarlym Llewelynie.

użytkownik usunięty

jak to jest z Q
Q to skrot od "quartermaster" czyli kwatermistrz, odpowiedzialny za wyposazenie. w "the world" bond nazywa johna cleese "r" stwierdzajac: "skoro ty (llewelyn) jestes "q", to on zapewne jest "r"? postac grana przez nieodzalowanego llewelyna to major geoffrey boothroyd, skrot "q" byl oznaczeniem jego funkcji. dlatego tez cleese, ktorego prawdziwego imienia jeszcze (mam nadzieje:D) nie znamy, rowniez jest "Q". tlumacze, akurat w tym przypadku sa bez winy. za inne kwiatki nalezy ich rozstrzelac:))))

użytkownik usunięty

007
Na mnie tłumacz także nie robi wrażenia - wszystkie poprzednie teksty do Bonda robił Beksiński który niestety nie żyje, czego nie mogę odżałować także z innych względów. To był gość, ten nowy do pięt mu nie dorasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones