PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 911
ocen
6,8 10 1 73911
5,2 17
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

Dałem temu filmowi ocenę 10/10 - podobał mi się . Apeluję więc - jeśli macie inne poglądy na temat
tego i innych podobnych obrazów , to proszę zachowajcie je dla siebie . Nie dzwońcie , nie
wysyłajcie obraźliwych maili , nie wyzywajcie na forum . Ilu jest ludzi - tyle ocen filmu . Jednym on
się będzie podobał , a innym nie . I przy tym zostańmy .

krecik79

Tobie się podobał a mnie nie, moim zdaniem to straszny gniot. Skoro Ty możesz wyrazić swoją opinię to inni chyba też mają do tego prawo, nieprawdaż? Nie rozumiem, dlaczego miałabym swoją opinie zachować dla siebie. No i chyba nie chcesz powiedzieć, że ktoś w tej sprawie do Ciebie dzwonił czy wysyłał jakieś maile......

ocenił(a) film na 10
MariGold_fw

Witaj !
Nikt jeszcze nie dzwonił do mnie ani nie wysyłał obraźliwych maili . I oby tak zostało . Napisałem to co wyżej , aby nikomu nie przyszło do głowy nikogo obrażać , wyzywać czy grozić śmiercią tylko dlatego , że komuś podoba się tak kontrowersyjny film jak ten . I tyle .

krecik79

4/10, słabo

krecik79

nie ma lekko ,j bond to postać ba..dzo prymitywna i denna i ja też przy tym pozostane, nie obrażam, nie dzwonie itd, ale ten wirtualny typ wywołuje u mnie odruchy wymiotne, jak można wymyślić coś tak obrzydliwego, normalnie jakaś dewiacja,

ocenił(a) film na 10
popolupo77

Do Popolupo 77 :
I tylko tyle ? Żadnych uwag na temat scenariusza , innych bohaterów ? :O
Jeśli tak , to dziękuję za wyrażenie przez Ciebie swojej opinii w ludzki, cywilizowany sposób .

krecik79

scenariusz filmów jest zawsze taki sam, dzielny agent ratujący świat przed złymi oprychami, oprawiony szowinizmem ,wybuchami, pościgami itp, fabuła polega na tym że niesamowity bond wywinie się z każdej opresji ponieważ jego zajebistość jest niekwestionowana a pyszałkowate ego sięga gwiazd, być może postać bonda symbolizuje męskie fantazje o byciu podziwianym superbohaterem, zniewalającym kobiety (zwłaszcza te atrakcyjne) swoim stylem ala twardziel z domieszką arystokratycznego kowboja , no cóż niektórym się to podoba, mi nie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones